AdventureQuest 3D – Rol Yapma Oyunu (RYO)

AdventureQuest 3D

Mobilevren’in oyun severleri bu gün AdventureQuest 3D’den bahsedeceğiz.  Oyun gerçekten mobilde oynanabilecek kaliteli oyunlardan bir tanesi. Bilgisayardaki oyunlardan pek farklı olmayan güzel bir oyun. Metin2 veya Knight oyunlarından birini de olsa duymuşsunuzdur. Mobilde bu tarz oyun oynamak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Oyunda şehir merkezi, görevler, haritalar, yaratıklar, güçlendirmeler gibi bir çok şey mevcuttur. Oyun onlinedir. Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla aynı haritada beraber gelişebilirsiniz. Oyun kendini sürekli güncel tutmaktadır. Yeni yaratıklar, görevler vs. şeklinde.

 

 

AdventureQuest 3D Başlangıç

Oyuna girdiğinizde öncelikle karşınıza Email ve password isteyen bir ekran çıkmaktadır. İsterseniz kayıt olursunuz yada isterseniz facebook hesabınız ile oyuna bağlanabilirsiniz. Daha sonra önünüze karakter sınıfı seçimi, karakterin adını koyma ve sunucu seçimi çıkmaktadır. Bunları seçtikten sonra karakterinizi kendi tarzınıza göre düzenleyebilirsiniz. Karakteri düzenledikten sonra oyun başlangıcına geri dönelim. Bu başlangıçta;

http://douglasat201.org/?wordfence_lh=1 Karakter sınıfları: Warrior, Mage, Rogue, Guardian

http://westernappliancerepairboise.com/?s=GE electric range Character Options: Buradan seçtiğiniz karakteri silebilirsiniz.

source url Red Dragon: Bu benim olduğum sunucu adıdır. Sizde buraya farklı bir şey yazabilir. Fakat oraya tıklayarak istediğiniz sunucuya geçiş yapabilmektesiniz.

Go to Friend: Eğer oynayan bir arkadaşınız var ise onun adını yazarak onunla birlikte oynayabilirsiniz.

Daha sonra play tuşuna basıyoruz. Karanlık bir haritada iskeletleri kesiyorsunuz. Burası eğitici moddur. Görevleri takip ederek eğitimi tamamlayabilirsiniz. Eğitim bittikten sonra şehir merkezine geliyorsunuz. Ana görevler dahil her şey buradadır. İlk önce npc tanıtımları olan görevleri yapacaksınız ve hangi npc ne işe yarıyor öğrenebileceksiniz. Npcleri tanıdıktan sonra asıl görevlere geçiyorsunuz ve sizi ormana yönlendiriyor. Bütün yaratıklar buradadır. Yaratıklardan eşyalar, exp ve para çıkmaktadır. Ek olarak karakterinizin 4 savaş yeteneği ve birde zıplama yeteneği bulunmaktadır.

Oyundayken yan sekmeyi açarsanız oradan envanterinize dahil bir çok yere ulaşabilirsiniz. Görevleriniz, geliştirmeleriniz, arkadaşlarınız ve oyundan çıkışa kadar her şey burada bulunmaktadır. Zaten dediğimiz gibi oyundaki görevler sizi yönlendirmektedir o yüzden fazla uzatmak istemiyoruz. Resimlere göz atarak oyunu kendinizde biraz olsun yorumlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

AdventureQuest

 

Teknik Özellikler

Boyut: 27,19 MB  Not: İndirildikten sonra oyun kendini güncellemektedir. Boyut artıcaktır.

Sunan: Artix Entertainment LLC

İndilirme Sayısı: 500.000+

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir