Beach Buggy Racing – Yarış Oyunu

Beach Buggy Racing ( BB Racing )

Beach Buggy Racing kısaca oyun simgesinde de yazdığı gibi BB Racing gerçekten tasarım olarak gerçekçilik olarak çok güzel bir oyun. Grafikleri ve görünümü çok güzel. Oyuna para yatırmanıza hiç bir gerek kalmadan gelişebileceğiniz internetiniz olmadan da oynayabileceğiniz bir yarış oyunu. Tabi bu oyunu da incelerken baya oynadık. Oyunları sizlere anlatırken bizlerde bu oyunlara başlıyoruz gerçekten oynamadan silemiyoruz 🙂

 

Beach Buggy Racing Oynanış

Oyunda aracınızı ister tuşlarla hareket ettirebiliyorsunuz isterseniz de telefon hareket ettirerek kullanabiliyorsunuz. Oyunda yarış dışında bir kaç farklı mod daha bulunmaktadır. Süreli yarışma, Füze atarak puan toplama vs. gibi… Oyunda yarışırken soru işaretleri olan baloncukların üzerinden geçerek çeşitli özellikler kazanabiliyorsunuz ve bu özellikleri rakiplerinize karşı kullanabiliyorsunuz..

Oyunda arabalar 100 HP, 250 HP, 500 HP ve 1000 HP olmak üzere güçlendirilmektedir. Tüm özellikleri max. yaptığınız zaman bir üst HP seviyesine yükseltirsiniz. Yükseltmeden sonra tekrar özellik güçlendirilmeleri açılmaktadır.

http://crug-glas.co.uk/the-restaurant Split Screen: 5,75 TL olan bu kısımı satın aldığınızda aynı telefondan 4 kişiye kadar oynama imkanına sahip oluyorsunuz.

follow url Quick Race: İstediğiniz karakter ve arabayla enerjiniz etkilenmeden antrenman tarzında yarış yapabileceğiniz kısımdır.

go site Championships: Turnuva yarışları burada yapılmaktadır. Her araba ayrı ayrı gücüne göre yarış ligine sahiptir. Aynı zamanda iyi paralar kazanabileceğiniz bir yerdir.

Daily Reward: Günlük ödül veren bir çarktır. Çarkı çevirirsiniz ve durduğunda çıkan resim size hediye olarak gelir.

Daily Challenge: Size günlük bir yarış sunar. Bu yarışta güçlü bir rakip gelir. Yarışı kazandığınızda araya ve altın gibi ödüller kazanma imkanınız vardır.

Career: Arabanızı burada geliştirir, değiştirirsiniz. Hatta şoförünüzü bile burada değiştirmeniz mümkündür.

Choose Series: Arabanızın gücüne göre başlar ve kazandıkça yeni bölümleri açtıkça karşınıza çıkan rakiplerde o kadar güçlenmektedir.Her bölümün sonunda bire bir yarış yaparsınız. Bu yarışı kazandığınızda yendiğiniz şoför size geçer.

 

 

Beach Buggy Racing

 

Oyunda ekstra olarak aracınızın görünümünü değiştirebilir. Yarış esnasında topladığınız özel güçlerden daha fazlasını satın alabilirsiniz. Google Play Oyunlar hesap levelinizi geliştirmek için ana görevleri yaparak exp kazanabilirsiniz. Oyunda çeşit çeşit map vardır. Bu maplerde de çeşit çeşit farklılıklar vardır. Normal yarış, elemeli yarış şeklinde…

 

Teknik Özellikler

Boyut: 82 MB

Sunan: Vector Unit

İndirilme Sayısı: 50.000.000+

 

 

 

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir