Google Translate – Çeviri Uygulaması

Google Translate Nedir? Ne İşe Yarar?

Öncelikle merhaba mobilevren kullancıları bugünkü uygulama tanıtımımız’da google translate var ne işe yaradığını nasıl kullandığını öğreticeğim sizlere..

Google Translate uygulamanızı zaten çoğumuz google uygulamasından tanıyoruz. Ancak biz sizlere mobil uygulamanızı göstereceğiz her anınızda yardımcı olacaktır.50 Dilden fazlasını destekleyen bu uygulama yazı,paragraf cümlelerini dilediğiniz dile çevirme şansı tanıcak. Yaz aylarında turistlerin gelmesiyle beraber bazı iş yerlerinde bu uygulamayı görmemiz mümkün dil bilmemesi sebebiyle karşın tarafın ne dediğini ne anlattığını bilmeye bilirsiniz bu uygulama tam onlara göre sadece yazılı bir şekilde olmaması çok daha güzel olmuş.

23 Dil Ses Sistemi var olan uygulamamız sesli bir şekilde söylediğiniz kelimeleri sesli bir şekilde  ingilizce olarak çeviriyor sadece ingilizce değil arapça’da bunlara dahil üsteki ayarlar kısmından istediğiniz size uygun dili seçerek dil problemini ortada kaldırmış olacaksınız.

Son gelen güncellemelerle beraber internetiniz bağlı olmasa dahi çeviri yapabilmesini sağlanmıştır.Uygulama sadece yazılı,sesli olmak üzere yardımcı olmuyor sizlere resimli şekilde’de yardımcı oluyor örneklen yabancı bir yerdesiniz bir tabela gördünüz ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz haliyle google translate uygulamanızı kullanarak kamera seçeneği sayesinde bunu istediğiniz dil yapmanız mümkündür.Diyelim çok fazla kullandığınız kelimeler var örnek “MERHABA” bu kelimenin çevirisini yaptıktan sonra yanındaki yıldız simgesine tıklarsanız kaydedilenler kısmına gider buda sizlere kolaylık sağlayacaktır tekrar tekrar “MERHABA” yazıp çevirmek yerine kaydedilenler sekmesinden daha önceden yıldız içine aldığınız cümlenizi,kelimenizi daha kolay çevirmenize yardımcı olacaktır.

Google Translate Özellikleri

  • Klavyeden 103 Kelimeye kadar çeviri seçeneği
  • Internete bağlı olmadan çeviri
  • 38 dilde Kamera desteğiyle ceviri
  • Konuşarak çeviri 37 Dil Seçeneği
  • 32 Dilde iki yönlü anında çeviri
  • El Yazısı ile çeviri klavye kullanmadan
  • Kaydedilenler seçeneği

Google Translate İzin Bildirimi

Google Çeviri, aşağıdaki özelliklere erişmek için izin isteyebilir. Tabi bu tarz özellikleri hemen her uygulama istemektedir. Hiç bir sorun olmaz.

  • Sesli Konuşmalar için mikrofon
  • Kamera ile çeviri için kamera
  • Çevrimdışı çeviri verilerini indirmek için harici depolama alanı

 

Google Translate Uygulaması İçi Görüntüler

Google Translate

 

 

 

 

 

 

 

 

      Teknik özellikler

buy Pregabalin online usa        Boyut: 4.1 MB

cheap date lyrics        Sunan: Google LLC

source site        İndirilme Sayısı: 500.000.000

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir