Günlük – Şifreli Günlük Defteri Uygulaması

Şifreli Günlük Nedir? Ne işe Yarar?

Şifreli günlük uygulaması mobil telefonunuz’dan şifreli şekilde saklayabileceğiniz ve daha kolay günlük yazabileceğiniz bir uygulamadır.

Deftere yazılan günlüklerin bazen başka kişiler tarafından okunduğunu görebiliriz artık bu gibi durumlara karşı mobil günlükler cıkmıştır. Hep Defterle uğraşmak yazıp silmek yerine mobil günlügünüz ile bunu daha kolay yapabilirsiniz hem istediğinizde yanınızda olabilecek olayları günlük olanları hafızanızdan çıkmadan direk not edebileceğiniz bir uygulama uygulama’da şifre ile günlügünüzü şifreleyebilir ve başkalarının girmesine okumasına ve görmesine engel olabilirsiniz.

Günlüğünüzün şifresini , font yazı tipini , yazı boyutunu , renk stilini ayarlar kısmından kolayca dilediğinizi seçebilirsiniz. Terkrar’dan ayarlar kısmıdan hatırlatıcı ekleyebilir ve ertesi günler hangi saate günlüğünüze yazı yazacağınızı size hatılatır. Ayarlar kısmında olan bir diyer seçenek ise Tüm verileri sıfırlama seçeneği buda yazdığınız veya resim olarak yüklediğiniz dosyaları silmenize ve uygulamayı baştan aşşağıya sıfırlamanıza yarar.

Şifreli Günlük Özellikleri

  • Hatırlatıcı Özelliği
  • Şifre güvenlik özelliği
  • Yazı tipi,boyutu , rengi degişebilir
  • Türkçe dil desteği
  • Tüm Verileri sıfırlama seçeneği

Şifreli Günlük Uygulama İçi Görüntüler


 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

buy Lyrica india Boyut: 21.1 MB

buy Gabapentin illegally Sunan: Aurel Criste

http://mmma.org.uk/members/?co=t-m-a-engineering-ltd İndirilme Sayısı: 5.000.000

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir