Guns Of Boom – Aksiyon Oyunu

Guns Of Boom

Guns Of Boom oyunu online oynayabileceğiniz bir silahlı oyundur. Belki bir CS GO gibi olmasa da cidden efekt olsun oynanış olsun bir çok yönden kaliteli bir oyun. Arkadaşlarınızla online oynayabileceğiniz, rütbe sistemli, silahlarınızı geliştirip, kostümler, zırhlar ve tamir çantaları gibi bir çok eşya alabilirsiniz. Üstelik bunları oyunda biriktirdiğiniz paralar veya size günlük gelen hediyelerle alabilmektesiniz.

Oyun da başlangıçta zorlanmadan her el 1. olabilirsiniz. Fakat belli bir seviyeden sonra artık gelişip silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmeniz gerekecektir. Tabi ki bi oyunda geliştirmeler varsa o oyun uzun vadede oynamamızı sağlar. Oyunda klan sistemide bulunmaktadır hem kişisel sıralamanızı yüksek tutabilir hem de klanınız ile ortak bir başarıya imza atabilirsiniz.

 

Guns Of Boom Oynanış

Sizlere kısaca oyundaki menü sekmelerinin işlevlerinden bahsedicez.

http://rfsarchitects.com/projects/government/poff-federal-building-retaining-wall-replacement/ Görevler: Oyun size görevler sunmaktadır. Görevler günlük ve ana olmak üzere 2 ye ayrılmaktadır. Günlük görevleri yaparak altın ve para kazanabilirsiniz.

http://ghostprof.org/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://ghostprof.org/teaching/past-courses/engl250spring2014/ Klan: İster kendi klanınızı oluşturabilir isterseniz de başkalarının klanına girebilirsiniz.

buy modafinil online Posta: Sizi oyuna gelen yeniliklere dağir bilgilendirir.

Arkadaşlar: Klan arkadaşlarınız, facebook arkadaşlarınız ve oyundaki arkadaşlarınızı bilgileriyle birlikte görebileceğiniz yerdir.

Sıralamalar: İster kişisel derecede 1.liğe oynayın isterseniz klanınız ile üst sıralara oynayın.

Videolar: Oyun kendi tanıtım, yenilik ve eğlence amaçlı yayınladığı videoların tümünü burada göstermektedir.

Cephanenin;

Silahlar: Suikast tüfekleri, av tüfekleri, tüfekler, makineli tüfekler, tabancalar ve bıçaklar bulunmaktadır.

Zırhlar: Baş , gövde ve bacaklar

Alet Edevat: Sağlık kiti ve el bombası

Gösteriş: Kaplamalar, maskeler, kostümler ve nişanlar  bulunmaktadır.

Gösteriş kısmındaki gerekli malzemeleri sandık açarak kazanabilmektesiniz.

Oyun esnasında her alanda ister sniper, ister pompalı ya da isterseniz tüfek kullanabilirsiniz. Farklı silahları kullanabilmek için ölmenize gerek yoktur. Oyunun diğer güzel yanlarından bir tanesi de rakiplerinizi öldürdüğünüz zaman rakipten düşen silahı alıp kullanabilmektesiniz.

Oyun size sürekli sandık göndermektedir. Bu ücretsiz sandıklar ile kolayca cephane ve para kasabilirsiniz. Cephane kısmından açılan en iyi silahları alıp onların gücünü yükseltebilirsiniz. Böylece daha hızlı gelişebilirsiniz.

 

Guns Of Boom

 

Teknik Özellikler

Boyut: 42,62 MB

Sunan: Game İnsight

İndirilme Sayısı: 10.000.000+

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir