Idle Heroes – Rol Yapma Oyunu (RYO)

Idle Heroes

Idle heroes ana başlıktada belirttiğimiz gibi bir rol yapma oyunudur. Şahsen benim severek oynadığım oyunlardan biridir. Bunun en büyük sebebi ise oyuna para yatırmadan bile her şeyi elde edebilmek mümkündür. Günü birlik ödüller için postanıza bakmak yeterli oyun sürekli hediyeler yollamaktadır. Fakat para yatıranlar her oyunda olduğu gibi daha hızlı gelişmektedir eee buda olması gereken değil mi zaten.

 

 

Oyundaki kahramanlar 1 den 10 yıldıza kadar geliştirilebilmektedir. Eşyaların durumu da buna benzerdir. Arkadaşlar gördüğünüz gibi sol menüde mesaj, posta, arkadaşlar ve sunucu filan görebildiğiniz seçenekler bulunmaktadır. Sağ tarafta bulunanlar ve diğer başlıkları gelin tek tek inceleyelim. Oyunda çok fazla seçenek olduğundan bazı yerler resimde gözükmüyor öncelikle onlardan başlayalım.

Idle Heroes Oyun İçi Bilgiler

 

Idle heroes
Idle heroes

 

enter Meyhane: Burada oyun sizlere günde 5 adet olmak üzere görevler verir. Bu görevler çeşitli özelliklerde kahraman gereksinimine ihtiyaç duyar. Uygun kahramanları bu süreli görevlere yollayarak süre sonunda ödüllerinizi toplayabiliyorsunuz.

follow link Karaborsa: Adından da anlamışsınızdır. Oyunda elde edebileceğiniz eşyaları, kahramanları kısaca her türlü ihtiyacınızı kara borsadan ucuza satın alabilirsiniz.

http://quantumbuild.net/ideas-updating-laundry/ Efendi Ağacı: Bu ağaçta her grup kahraman bulunur. Oyunda kazandığınız  Efendi safiri eşyası ile buraya girerek almak istediğiniz türden kahramanın ağacını seçerek çağırmaya basıyoruz. Yada burada çıkan parçalar ile kahraman değiştirebiliyorsunuz. Bazen direk kahraman çıkabiliyor bazen ise sadece parçaları. Bol şans!

Sunak: İstemediğiniz kahramanları parçalayarak, kahraman geliştirmede ihtiyacınız olan parçaları elde edebilirsiniz.

can i buy cialis in mexico Celestial Island: Burası sizlere ek savaş sahneleri sunuyor. Size saatlik mor nergis veriliyor ve bu nergisler savaş yapabilmeniz için enerji niyetine kullanılıyor. Buradaki kalenizi geliştirerek altın, elmas, can arttırımı gibi süreklilik sağlayan kutsal kalıntılar kurarak geliştirebilirsiniz.

Kumarhane: Tabi ki de bildiğiniz kumardan farklı. Oyun size günlük jetonlar verir ve bu jetonlar ile çarkı çevirirsiniz. Çark durduğunda orada gördüğünüz şey size hediye edilir. Korkmayın boş çıkma şansı yoktur.

Diziliş Oluştur: En önemli fakat yapması çok zor olan yerdir. Elinizde 5 yıldız kahraman varsa 6 yıldız yapabilmek için burayı kullanırsınız. Burada sizden istenilen kahramanlar karşılığında 6 yıldızlı kahraman alırsınız. Fakat dediğim gibi kolay olacak bir şey değil sabır gereklidir.

Savaş: Oyunun ana savaş yeridir. Kademe kademe ilerlersiniz. En güzel yanı da savaştıktan sonra oto savaş seçeneğini seçerek kazandığınız bölümün paraları ve tecrübe puanları gibi bir çok şey siz oyunda olmasanız dahi birikir.

Arenası: 3 çeşit arena vardır. Hepsinin level gereksinimi farklıdır. Arenada sizin gibi online olan oyuncularla savaşabilir ve sıralamanızı yükseltebilirsiniz.

Cesur Denemesi: Ek etkinlik sahnesidir. 24 saatlik açılır ve bitince 24 saat kapalı kalır. Burada sizin takımınız gibi değişik takım botlarıyla savaşırsınız. Adım Adım ilerlersiniz. Eğer kahramanlarınız ölürse malesef tekrar canlandırma hakkınız yoktur. Ne kadar ilerleyebilirseniz kârdır.

Assub Zindan: Buda ek etkinlik sahnesidir. Fakat burada 24 saat değil 48 saatte bir savaşmak mümkündür.

Hayal Kulesi: Kademe kademe en alttan yani en zayıftan en güçlüye doğru ilerlediğiniz yerdir. Her savaşta sizlere ödüller vermektedir.

Demirci: Oyunda kazandığınız eşyaları burada geliştirip yıldız sayısını arttırabilirsiniz.

Sınırlı ve Güzel Olay: Yeni etkinliklerin haber edildiği yerlerdir. Kesinlikle takip ediniz gayet güzel ödüller alabilirsiniz.

Warcraft: Evcil hayvanınızı alacağınız yerdir. Buradan kendinize bir evcil hayvan seçin ve onu geliştirin. İster saldırı güçlendiren isterseniz de siz can veren petler bulunmaktadır.

Birlik: Adından da anlaşılacağı gibi birliğinizin mekanıdır. Burada ek savaş sahneleri günlük toplayabileceğiniz altın görevleri, kahramanlarınızı kalıcı güçlendirecek teknoloji, birlik marketi ve birlik savaşı vardır.

Çanta ve Kahraman: Kazandığınız her türlü eşya çantanızda bulunmaktadır.. Kahramanlar ise kahramanlar seçeneğin dedir.

 

Teknik Bilgiler

Boyut: Güncellemeler geldiği için sürekli değişmektedir.

Sunan: DHGAMES

İndirilme Sayısı: 5.000.000+

 

 

 

Yazar: mobilevren

1 thought on “Idle Heroes – Rol Yapma Oyunu (RYO)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir