Memrise – Dil Öğrenme Uygulaması

Memrise Uygulaması Nedir ? Ne İşe Yarar?

Memrise uygulaması telefonlarınız’da ve tabletleriniz’de kullanabileceğiniz bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.Görselliği ve video şeklinde  sizlere anlatımıyla hafızanızda daha kalıcı yer edinmesin’de yardımcı olacak ve  dil öğrenmek sizler için daha keyifli olacaktır.

Uygulamada her öğretilen kelimeyi birden fazla tekrar etmesi sizlerin kavramasında yardımcı oluyor uygulamanın anlatım sırası kelimeyi ve ana dildeki çeviriyi ver, ardından çeviri olarak 2-3 kez sor, yazılışını sor, telaffuzunu dinlet ve sor, yerlisinden dinlet ve sor sırasıyla gidiyor.

Dil öğrenmeye çalışırken o ülkenin’de tarihi,bilimi ve kültürü açısından fikir sahibi olmakla kalmiyacak diğer tüm etkenleride öğrenmenize yardımcı olacaktır. Bu zamanlarda her bölgede ve şehirde dil öğrenme kursları her geçen zamanda çoğalması ve ücretlerinin’de pahalı olmasından bu uygulama sizler için seçilmiş kaftan desek yeridir.

Memrise uygulaması bir çok dili desteklemekte ve siz sevgili dil öğrenicilerine sunmaktadır desteklediği diller şunlardır;

buy original provigil online İngilizce,Almanca,Rusça,Fransızca,Korece,İspanyolca,Arapça,Japonca,İtalyanca

Gibi birçok dili sizlerin beğenisine sunar..

Uygulamayı kurduktan sonra,kayıt olarak uygulamayı kullanmaya başliyabilirsiniz.

Uygulama İnternete bağlı olmasanız dahi çalışmak’da ve sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Üyelikle girmenizin en büyük yararlarından biri kaldığınız yerleri kayıt etmesi ve tekrar devam etmeye başlamak istediğiniz’de sizlere yardımcı olmasıdır.Sizler için uygulamayı incelerken en hoşumuza giden kısımlardan birinin’de reklam cıkmamasıydı sizlerde biliyorsunuzki şuanki uygulamalarda bir çok kişi bu reklamlardan şikayetci olmasıdır.Sizler için bu rahatsızlığın bu uygulamada yeri olmadığını memnuniyetle belirtmek isteriz.

Memrise Uygumalasının Özellikleri Nelerdir ?

 

  • Görsel ve videolu şekilde öğrenim
  • Fazla dil kapasitesi
  • Tüm kursların ücretsiz olması
  • Kişisel program,hatırlatıcı
  • Tekrarlatıcı anlatım

Memrise Uygulama İçi Görüntüler

Memrise uygulaması
Memrise uygulaması
Memrise uygulaması
Memrise uygulaması
Memrise uygulaması
Memrise uygulaması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

click here Boyut: 154 MB

go Sunan: Memrise

İndirilme Sayısı: 50.000.000

Diğer yazımıza da göz atmak için tıklayanız.

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir