Şirinler Epic Run – Aksiyon Oyunu

Epic Run

Epic Run bir şirinler klasiği. Belkide 7 den 70’e şirinleri bilmeyenimiz yoktur. Şirinler deyince kimisinin anıları canlanıyordur kimisi ise şuanda sinemaya çıkan filmleriyle tanıyordur. Sonuç olarak herkesin bildiği hem eski hemde güncel bir konudur.

Epic Run oyununda her türlü şirin mevcuttur. Her şirinin farklı özellikleri vardır ve bu özellikler size oyun esnasında baya gerekli olabiliyor. Şirin baba sizlere görevler veriyor ve görevleri tamamladıkça ödüller kazanıyorsunuz. Seçtiğiniz şirinle oyuna başlıyorsunuz ve kendiliğinden koşmaya başlıyor. Önünüzdeki engelleri aşmak veya önünüze çıkan altınları, güçlendirme iksirlerini toplamak için ekrana tıklayarak zıplıyorsunuz.

Bu tarz bir çok oyun vardır doğal olarak. Ama size samimiyetimle söylüyorum ki gerçekten harika bir oyun. Diğer oyunlar gibi tek bir amaçtan ibaret değil. Çeşit çeşit görevler, iksirler, şirinler, sandıklar, etkinlikler ve bölümler gibi say say bitmeyen bir çok şey bulunmaktadır. Fazla uzatmadan tek tek oyunda neyin neye yaradığını görseller üzerinden anlatmaya başlayalım zaten çok daha kolay öğrenirsiniz.

Epic Run Özellikler

buy a heart lyrics Hikaye: Burası oyunun ana yeridir. Buradaki bölümleri tamamlayarak diğer bölümlerin açılmasını sağlarsınız. Her bölüm sonrası altın ve exp kazanırsınız. Bazı bölümlerde ise yeni şirinler, kuponlar gibi çeşitli ödüllerde kazanabilirsiniz.

buy Gabapentin powder Turnuva: Burada diğer gerçek oyuncular ile birlikte yarışabilirsiniz. Turnuva bitiminde sıralamanıza göre ödüller kazanırsınız. Yetmezmiş gibi birde lig durumu var 🙂 resmen insanları sıkmadan çeşit çeşit her özellikten koymuşlar.

http://alpineguide.cz/cs--vedeni-tur-a-vystupu-skalni-a-horske-vystupy-alphubel-4206 Stadyum: Burada daha zorlu bölümlerde oynarsınız. Fakat buranın bir kötü yanı vardır. O da bölümde yenildiğiniz zaman kullandığınız şirin ölür ve o günlük o şirini daha kullanamazsınız. Diğer şirinlerinizden seçmek zorundasınız.

Özel Teklifler: Oyunun size özel sunduğu para yatırarak alabileceğiniz her türlü nesnedir. Unutmayın ki para yatırmassanız bile her şeyi elde edebilirsiniz.

Sandıklar: Bölümlerden kazandığınız anahtarlar ile burada sandık açarsınız. Sandıkların kalitesine göre istediği anahtar sayısı artar.  Bu sandıklar size elmas, altın gibi çeşitli ödüller kazandırır.

Slot Makinesi: Epic Run farkıyla 🙂 En beğendiğim özelliklerden birisidir. Oyunda sıkıldığınız zaman, geçemediğiniz bölüme sinirlendiğiniz zaman buraya girip bahis oynayabilirsiniz. Makine döner döner ve aynı tutturduklarınızın özelliğine göre altın kazanırsınız. Tabi buraya girip dahada sinirlenmekte var. Bol şanslar!

Macera: Burada günlük belli miktarda bölüm vardır. Stadyum da  olduğu gibi ölen şirin o gün daha kullanılmaz. Bölümlerin hepsini tamamladığınızda en sondaki sandığa ulaşır ödülünüzü alırsınız.

Şirin Baba: Sizlere çeşitli görevler vererek sıkılmanızı engelleyen adam gibi adamdır şirin baba.

Koleksiyon: Oyunda kazandığınız resimlerle koleksiyon dizersiniz. Bir koleksiyonu tamamladığınızda o koleksiyonun altında olan elmas, şirin artık her ne varsa onu kazanırsınız.

Şirinler Çiftliği: Burada yaprak üretimi vardır. Şirinleriniz çalışarak yaprak üretir. Üretilen bu yaprakları sattığınızda ise marketteki ödüllerden alabilirsiniz.

Envanter: Burada şirininize ekipmanlar takabilir ve şirininizin level ilerlemesini görebilirsiniz. Aynı zamanda şirinleri, yoldaşları, yüzükleri ve eserleri buradan alıp donatırsınız.

Epic Run

 

Envanterdeki Bazı Eşyalar

Yoldaşlar: Kazandığınız yoldaşlar buradadır. Yoldaşlar oyunda sizinle birlikte gelir. Üzerinizden uçarlar ve yoldaşın özelliğine göre size oyun boyunca ödüller dağıtır.

Yüzükler: İksirlerin süresini arttırır. Altın oranını arttırır vs. şeklinde her yüzükte çeşit çeşit kalıcı pasif özellikler bulunmaktadır.

Eserler: Yüzükler gibi sizlere kalıcı pasif özellikler sağlamaktadır. %20 tecrübe puanı, %30 altın toplama gibi…

İksirler: Oyunda toplandığında size çeşitli özellikler kazandıran iksirleri burada geliştirirsiniz. Sürelerini arttırma etkilerini arttırma şeklindedir.

 

Yeterince anlattığımızı düşünüyorum. Biz incelediğimiz kadarıyla sizlere sunmaya çalıştık. Bir oyun her zaman oynanarak öğrenir. Bizim amacımız doğru oyunları indirmenize yardımcı olmak ve seveceğiniz oyunlarda hata yapıp pişman olacağınız şeyleri yapmamanız için sizlere ön bilgilendirme yapmak iyi eğlenceler dilerim mobilevren ailesi.

 

Teknik özellikler

Boyut: Tamamen indirip kurduktan sonraki son hali 347 MB

Sunan: Ubisoft Entertainment

İndirilme Sayısı: 5.000.000+

 

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir