Spotify – Müzik Uygulaması

Spotify Müzik Nedir ? Ne İşe Yarar?

Spotify Müzik uygulaması sizlere türleri şekilinde milyonlarca müziği keyifle dinleme imkanı sunar. YouTube Uygulamasında sürekli ayni müzikleri dinlemekten sıkıldınızmı? bu uygulama sizlere tam göre hiç duymadığınız keyifli müzikleri kategorileri ile dinleyebilirsiniz.

Spotify uygulamasını Google play veya App store’den indirebilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra sizden bi üyelik işlemi gerçekleştirmenizi ister ister normal kayıt olabilir yada facebook arayıcığıyla’da kayıt olabilirsiniz. 

Uygulamaya girdikten sonra Anasayfa’da  Kategorileşmiş (Pop,Mood,Fitness,Rock,Hip Hop,Parti,Caz,Gaming,Metal,Runing) şekilinde  şarkıları görmeniz mümkündür. Her bir  kategoride +30 şarkı görmeniz mümkün , gözat seçeneğin’de ise  yeni çıkan şarkıları , veya listede yani dinlemede en üste olan şarkıları görebilirsiniz ve popüler müzikleri dinleme zevkini yaşabilirsiniz. Güzel özelliklerinden biri daha şöyle konserler kısmı bu kısım sayesinde ilinizdeki konseleri görebilirsiniz konumuzu değiştebilirsiniz örneklen İstanbul yaptık önümüzdeki günlerdeki olacak konserleri görebilir ve spotify ile sevdiğiniz sanatçıların konserlerine bilet alabiliyorsunuz.

Spotify uygulamasında her sanaçtının kendi profili var örneklen arama kısmıdan Justin bieber yazarak o sanatçıya ait yeni eski kendisine  ait tüm şarkıları dinleyebilir ve sanatçıyı takip edebilirsiniz ve yeni çıkacak olan şarkılarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Spotify Müzik uygulamasında bir diyer özellikde Radyo kısmı bu kısımdan size uygun ve ruh halinize uygun müziği seçmeniz yeterli. Kitaplığın seçeneğin’den ise çalma listene ulaşabilirsin şarkılarına bu ne demek özetlemek gerekirse bir müziği dinliyorsunuz o müziği + kısmına basarak çalma listenize ekliyorsunuz ve o müziği tekrar aramanıza gerek kalmıyor binevi sizin profiliniz gibi oluyor ve istediğiniz zaman o müziğe ulaşabiliyorsunuz..

Spotify Müzik Ücretlimidir ?

Spotify müzik uygulaması aslında ücretli , ancak hiç bir ücret ödemen’de müzik keyfinin doruklarına çıkmanız mümkündür, bazende reklamlara maruz kalabiliyoruz ve izlemek zorunda kalıyoruz. Aylık ücretide pahalı değil aslında sadece 9.99TL Premium hesap’da ekstra olarak beğendiğiniz müzikleri çevrim dışı (internetsiz) şekilde telefonunuza indirmeniz mümkün ve ayrıca çıkan reklamlardan kurtuluyor ve kendi listenizi oluştarabiliyorsunuz.

Spotify Müzik Özellikleri

  • Şarkılar Tabletten,Telefondan,Bilgisayardan dinleyebilirsiniz.
  • Çevrim dışı müzik dinlemek mümkündür.
  • Çevrim dışı müzik indirmek mümkündür.
  • %100  Ses Kalitesi !
  • Taahhüt yok, istediğin zaman iptal edebilirsin

Spotify Müzik Uygulama İçi Görüntüler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keyifli Dinlemeler Dileriz..

Teknik Özellikler

http://lstyle.sk/wp-content/plugins/revslider/rs-plugin/css/static-captions.css?rev=4.1.4 Boyut: 88,3

orlistat online Sunan: Spotify Ltd.

go to site İndirilme Sayısı: 500.000.000

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir