Trivia Crack – Eğlencelik Bilgi Oyunları

Trivia Crack

Trivia Crack bir genel kültür sorularının olduğu bilgi oyunudur. Bu oyun sayesinde cidden söylüyorum genel kültürüm gelişti.  Bir çok alandan sorular çözebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla özel oyun kurup kapışabiliyorsunuz. Sizde ekli bütün arkadaşlarınızla ilse haftalık sıralamada yarışıyorsunuz. Oyundaki reklamlar bazen can sıkıcı olabiliyor ama bazen  de o reklamlar sayesinde özel güçler kazanabiliyorsunuz.

 

        Trivia Crack

 

Trivia Crack Oynanış

Trivia Crack’da ister arkadaşlarınızla ister rastgele rakiplerle oynayabilirsiniz. Oyunda karşılaşmaya başlayıp devam etmezseniz 2 gün sonunda otomatikman mağlup sayılırsınız. Oyunda her oyun başlattığınızda 1 kalp eksilir. Bu kalpler enerji görevi görür. Album de ki kartlarınızı kullanarak günlük kalp üretiminizi hızlandırabilir yada arkadaşlarınızdan isteyebilirsiniz.

buy Pregabalin online Yeni Oyun: Oyun başlattığınız yerdir. Burada ister klasik mod isterseniz de meydan okuma başlatabilirsiniz.

http://qualityfirstcontractor.com/2016/03/stucco-project/stuccob5/ Klasik Mod: Ortadaki çarkı çevirirsiniz ve durduğunda çıkan kategoriden soru gelir. Soruyu doğru cevapladığınız da alt satırda 1 güç dolar ve o güç tablosu 3’e ulaştığı zaman seçtiğiniz herhangi bir kategorinin simgesini kazanırsınız. Bu şekilde bütün simgeleri ilk toplayan kişi oyunu kazanır. Yanlış cevaplamadığınız sürece sürekli siz cevaplarsınız.

go here Meydan Okuma: Sırasıyla her kategoriden gelecek şekilde 12 tane soru sorulur. 10 tane rakip vardır. Bu sorulan 12 soruya hem en hızlı cevap veren hemde en fazla doğru işaretleyen kişi 1. olur ve 1500 altının sahibi olur.

Trivia Telaşı: Çeşit çeşit makineler vardır. İstediğiniz makineyi seçip yarışabilirsiniz. Makinelere girebilmek için büyük miktarda altınlar ödersiniz ve yarışmaya başlarsınız. Eğer rakibinizi veya rakiplerinizi yenerseniz verdiğinizden kat kat fazla altın kazanırsınız.

buy generic amoxil Görevler: Oyunda hem ana görevler vardır bunları profilinizden görebilirsiniz hemde oyunda direk ana sayfanıza gelen günlük görevler vardır ve çoğunlukla ana görevlerden daha fazla altın kazandırmaktadır.

Soru Fabrikası: İnsanlar buraya kendi sorularını yazıp onaylamaya yollar. Bizler o sorulara puan vererek oyuna dahil olmalarını sağlarız. Eğer isterseniz kendi sorularınızı yazıp yollayabilirsiniz.

Albüm: Kazandığınız kartlar burada gösterilir. Bu kartlar size oyunda gerekli olan kalp üretimi, altın üretimi veya mücevher üretimi sağlayabilir. En güçlü ve size ne gerekli gördüğünüz 3 kartı seçip kullanabilirsiniz.

Ticaret: Eğer elinizde aynı karttan 5 taneden fazla varsa üzülmeyin. Burada o kartları vererek yerine 1 elmas alabilirsiniz.

 

mobilevren        

 

Teknik Özellikler

Boyut: 80,48 MB

Sunan: Etermax

İndirilme Sayısı: 100.000.000+

 

 

 

Yazar: mobilevren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir